Kandydaci na radnych • DEMBSKA Monika okręg nr 1 Jestem mężatką z trójką dzieci. Ukończyłam studia na kierunkach pedagogicznych. Od lat pracuję w oświacie, a obecnie kieruję przedszkolem i żłobkiem. Mieszkam w Śródce, chcę zadbać o istotne kwestie dla mojej wsi oraz sąsiednich Krzyżownik.
 • WILCZYK Maria Jolanta okręg nr 2 Mieszkam w Ziminie od lat, mężatka z dwojgiem dorosłych dzieci. Jako córka wieloletniego komendanta OSP Zimin wiem czym jest społeczna aktywność, a hasło „tutaj mieszkam, tutaj działam” jest mi bliskie od dawna.


 • NOWIK-DZIAMSKA Marzena Agnieszka okręg nr 3 Mieszkam w Markowicach, skończyłam Wyższą Szkołę Bankową o kierunku Rachunkowość i Finanse z tytułem magistra. Jestem kierownikiem Działu Rachunkowości w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Lubię wędrówki po górach.


 • PONIKOWSKI Krzysztof Maciej okręg nr 4 Razem z żoną i dwójką dzieci mieszkam w Gowarzewie. Prowadzę własną działalność gospodarczą i aktywnie działam na na rzecz lokalnych społeczności. Obecnie zasiadam w prezydium Rady Rodziców szkoły w Kleszczewie. W życiu kieruję się zasadą „nigdy się nie poddawaj”.
 • WOJCIECHOWSKA Aleksandra okręg nr 5 Jestem pracującą mamą. Byłam już radną w naszej gminie w latach 2010-2014. Chcę ponownie reprezentować nasz okręg na forum rady gminy, by dbać o potrzeby mieszkańców mniejszych wsi i miejscowości, takich jak moje Nagradowice.
 • URBANIAK Sławomir okręg nr 6 Jestem absolwentem UAM na kierunku administracja. Obecnie pracuję na Poczcie Polskiej S.A. W latach 2006-2014 byłem radnym gminy. Należę do rady ekonomicznej parafii Narodzenia NMP w Tulcach. Od wielu lat społecznik i pasjonata polskich gór. Moja miejscowość jest mi zawsze bliska.
 • WYSZ Dorota okręg nr 7 W Gowarzewie mieszkam 6 lat. To moje miejsce na Ziemi. Dwa lata temu założyłam Aktywne Gowarzewo, gdzie razem z grupą aktywnych mieszkańców działamy na rzecz naszej wsi. Prywatnie mam dwójkę wspaniałych dzieciaków i kochającego męża Artura.

 • KIRKOWSKA Ewa Maria okręg nr 8 Nie jestem rdzennym mieszkańcem Gowarzewa, ale razem z mężem czujemy, że tu jest nasz dom. Mamy dwójkę cudownych dzieci. Jako członek Aktywnego Gowarzewa, od dwóch lat aktywnie uczestniczę w życiu naszej społeczności i chcę, aby wszyscy się tu dobrze czuli.
 • STRZELCZYK Janina okręg nr 9 Rodowita mieszkanka Gowarzewa. Wykształcenie średnie ekonomiczne. Szczęśliwa mężatka i mama dwóch córek. Bierze aktywny udział w życiu lokalnej społeczności.

 • JANIAK Jędrzej okręg nr 10 Razem z żoną i dwiema córkami mieszkamy w Tulcach od 11 lat. Zawodowo związany jestem z branżą finansową, a lokalnie angażuję się w życie Tulec współtworząc Stowarzyszenie Teraz Tulce.
 • MAJEWSKI Zbigniew okręg nr 11 Mieszkam w Tulcach od 15 lat. Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Pracuję w branży IT. Byłem współzałożycielem Stowarzyszenia Teraz Tulce. Prowadzę stronę facebookową #tulce.
 • MĄDRY Jakub okręg nr 12 Tulczanin od urodzenia, kawaler, magister politologii. Członek Liturgicznej Służby Ołtarza przy Parafii Narodzenia NMP w Tulcach, członek Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 Koło Kleszczewo, Honorowy Dawca Krwi.
 • ŻOŁĄDEK Jakub okręg nr 13 Mąż, ojciec, student prawa, prowadzę własną działalność gospodarczą. Związany z gminą od urodzenia i zaangażowany w pracę dla Parafii oraz mieszkańców. Radny trwającej jeszcze kadencji. Chcę gminy działającej transparentnie, dbającej o interesy i bezpieczeństwo mieszkańców.
 • ŚWIĄTCZAK Krzysztof Zbigniew okręg nr 14 Przede wszystkim tata Weroniki i Wiktorii, posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne, pracuję na stanowisku Dyrektora Finansowego w międzynarodowej firmie. Zawsze byłem i jestem zaangażowany w sprawy ludzi i na rzecz ludzi.
 • MACIEJEWSKI Marek okręg 15 Żonaty, tata Mateusza i Marcela. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Radny kończącej się kadencji Rady Gminy i jej wiceprzewodniczący. Członek Rady Sołeckiej Tulec oraz Rady Rodziców szkoły w Tulcach.